1/1 rovné koleje (D) BRIO

1/1 rovné koleje (D) BRIO

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Zahnuté výhybky (L, M) BRIO
  • Malý výběr kolejí BRIO
  • 1/2 rovné koleje (A1) BRIO
  • Středně velký výběr kolejí BRIO

191 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A012179

1/1 rovné koleje (D) BRIO
Brio 1/1 rovné koleje (D)

Číslo výrobku: 33341
4 kusy D. 216 mm

Upozornění! Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Příslušenství

Cena
360 Kč
Cena
287 Kč
Cena
332 Kč
Cena
621 Kč
Cena
597 Kč
Cena
544 Kč
Cena
494 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


1/1 rovné koleje (D) BRIO
191 Kč