2/3 rovné koleje (A) BRIO

2/3 rovné koleje (A) BRIO

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A012177

2/3 rovné koleje (A) BRIO
Brio 2/3 rovné koleje (A)

Číslo výrobku: 33335
4 kusy A 144 mm

Upozornění! Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Příslušenství

Cena
287 Kč
Cena
978 Kč
Cena
619 Kč
Cena
610 Kč
Cena
916 Kč
Cena
590 Kč
Cena
551 Kč
Cena
546 Kč
Cena
480 Kč
Cena
221 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


2/3 rovné koleje (A) BRIO
198 Kč