2 lahvičky AVENT Natural 260 ml - modré

2 lahvičky AVENT Natural 260 ml - modré


  • AVENT lahvicka  125ml SCF690/17

Cena 489 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A073423

2 lahvičky AVENT Natural 260 ml - modré
Lahvička AVENT Natural 260 ml

Naše nová lahvička inspirovaná přírodou pomáhá Vám a Vašemu dítěti v přirozeném krmení. Savička má inovativní design kytičky pro přirozené pití a usnadňuje kombinaci kojení a krmení z lahvičky.

• Přirozené pití na široké savičce, která napodobuje mateřský prs
• Jedinečný polštářek pro velmi měkkou a pohyblivou savičku
• Jedinečný antikolikový systém s inovativním dvojitým ventilkem
• Kompatibilní se sortimentem Philips AVENT
• Neobsahuje BPA
• Ergonomický tvar, snadné používání a čištění a snadné sestavení
• Pro děti od narození do 6 měsíců
• Dodávka obsahuje 2 lahvičky

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


2 lahvičky AVENT Natural 260 ml - modré
489 Kč
Top značky