9402 Cyklo & Skate Shop

9402 Cyklo & Skate Shop


Cena
680 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série PLAYMOBIL® City Life

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A233837

9402 Cyklo & Skate Shop
Dva mladí přátelé si splnili svůj sen vlastnit svůj vlastní obchod s veškěrým vybavením pro cyklisty a skejťáky. V precizně vybaveném obchodě čekají mladí podnikatelé své první zákazníky. Poskytují svým zákazníkům mnoho užitečných rad a dokonce mohou poskytnout rampu pro testování výrobků. Obsahuje tři panáčky PLAYMOBIL, 3 jízdní kola, 3 skateboardy, 2 páry inline bruslí, rampu, pokladnu a mnoho dalšího příslušenství. Bezpečnost je nade vše.
Skvělá zábava: Rampa může posloužit pro pohodlný příjezd kočárků a kolečkových křesel, nebo mimo obchod jako rampa k testování inline bruslí.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 30 x 22 x 12,5 cm
  • Figurky: 2 ženy, 1 muž
  • Příslušenství: 1 Bike & skate shop, 1 pult s obrazovkou, 3 kola se stojany, 3 skateboardy, 2 páry inline bruslí, 3 cyklistické přilby, 3 čepice, 1 rampa, 2 kamery, 1 MP3 přehrávač, 2 lahve
  • Do obchodu kromě schodů vede i rampa, která je vhodná pro dětské kočárky a kolečková křesla.
  • Rampu je možné umístit mimo obchod a využívat pro testování inline bruslí.
  • Tři různá kola jeou určena výhradně pro dospělé figurky.
  • Inline brusle je možné obout figurce muže a blonďaté ženy.
  • Věk: od 5 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

9402 Cyklo & Skate Shop
680 Kč
Top značky