ABC DESIGN Jídelní židlička Hopper phantom

ABC DESIGN Jídelní židlička Hopper phantom

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 1 kusy k dispozici!
 • ABC DESIGN Jídelní židlička Hopper chocolate

MOC¹ 5.452 Kč
4.899 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 553 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A187822

ABC DESIGN Jídelní židlička Hopper phantom
Pohodlná a funkční. Tak se prezentuje nová jídelní židlička Hopper.

Díky této židličce dáte svému dítěti příležitost, aby jedlo společně za stolem v kruhu rodiny. Sedátko a opěrka na nohy jsou výškově polohovatelné. Jídelní židlička se tak vždy přizpůsobí věku dítěte. I dospělí budou mít v židličce místo.

Další přednost se ukáže při transportu. Sedátko a opěrka na nohy se dají naklopit a zadní opěrná noha je přiklápěcí. Praktické přenosné madlo na zádové opěrce usnadní příští návštěvu prarodičů nebo restaurace.

Praktické ochranné madlo a snadné čištění završují přednosti jídelní židličky.

Highlights:
 • Bez nutnosti montáže
 • Třemi úkony skládací na minimální rozměry
 • Sedátko a opěrka na nohy snadno a rychle polohovací výškově a hloubkově
 • Sedátko a opěrka na nohy se dají sklopit
 • Držák na zádové opěrce pro pohodlný transport
Technické detaily:
 • Barva: černá
 • Rozměry (Délka x šířka x výška): 49 x 47 x 80 cm
 • Zádová opěrka: 29 x 42 cm
 • Plocha na sezení: 27 x 47 cm
 • Hmotnost: 6,5 kg

Příslušenství

Cena
734 Kč
Cena
734 Kč
Cena
123 Kč
Cena
346 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ABC Design

ABC Design – když se městský styl spojí s funkčností

Objevte pohodlí pro své děti v klasických, golfových a sourozeneckých kočárcích od značky ABC Design. Již více než 25 let vyvíjí a vyrábí tato společnost kvalitní modely kočárků a usnadňuje tak rodinám každodenní život ve městech nebo je doprovází na výletech v přírodě. Obzvláště dobře ovladatelné, s mnoha funkcemi a v moderním designu – proto jsou kočárky od ABC Design velmi oblíbené. Jednotlivé modely jsou jedinečné stejně jako požadavky rodin, které hledají praktický a zároveň moderní kočárek. Pro společnost ABC Design je důležité následující: úsměv na tváři zákazníků.

ABC Design – filozofie firmy

Společnost si je vědoma své odpovědnosti bezpečně a pohodlně vybavit rodiče a děti v prvních letech života. Proto jsou všechny kočárky ABC Design testovány různými institucemi – například TÜV. Kontrolovány jsou z důvodu bezpečnosti a dodržování nařízení EU o obsahu chemických látek. Zvláštní pozornost je také věnována UV ochraně použité látky. Všechny stříšky a slunečníky vykazují UV ochranu UPF 40+. Mimo to se ABC Design podrobuje přísnému testování australského standardu, což znamená záruku vysoké UV ochrany. Nakonec čekají prototypy zátěžové testy a zkušební jízda. Kočárky musí překonat různé povrchy a jiné překážky jako v každodenním životě. Teprve po úspěšném absolvování všech testů může nový model vstoupit na trh. Bezpečnost u této značky vítězí před designem. Tyto bezpečnostní normy jsou garantovány štítky na kočárcích ABC Design a dětského příslušenství.

ABC Design – produkty

Aktuální sortiment zahrnuje následující produkty: kočárky, dětské židličky, autosedačky a různé příslušenství jako slunečníky, přebalovací tašky, fusaky a stupátka. Vedle klasických kočárků naleznete v nabídce také kočárky sourozenecké a pro dvojčata. Tak si každý přijde na své. Kočárky a autosedačky jsou v různých atraktivních designech. Navíc se s každou novou kolekcí objevuje také edice limitovaná, která okouzluje zvláště moderními barvami a vzory. Mnoho produktů bylo dokonce oceněno. Například sourozenecký kočárek Zoom získal několik cen. V roce 2015 zazářil ve speciální edici, kde vybírali zákazníci z nejzajímavějších designů. V nabídce jsou mimo jiné kožené detaily a podvozek ve stříbrné barvě.
ABC DESIGN Jídelní židlička Hopper phantom
MOC¹ 5.452 Kč
4.899 Kč