✯ Vánoční nákupy -10% ✯
✯ Vánoční nákupy -10% ✯
Kód kupónu
TAJN8927
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
ABC DESIGN Pepper 2017 maron

ABC DESIGN Pepper 2017 maron

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 3 kusy k dispozici!
 • ABC DESIGN Pepper 2017 space

18.590 Kč
15.362 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 3.228 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A187531

ABC DESIGN Pepper 2017 maron
Máte smysl pro design a estetiku? Správný vzhled je pro Vás tak důležitý jako inteligentní funkce a kvalita?

Pak je Pepper tím pravým kočárkem pro Vás a Vaše miminko. Přesvědčí nevšední optikou, stylovým vzhledem a přesně těmi funkcemi, které jsou Vám rodičům u kočárků tak důležité.

Pohodlí pro ležení a sezení dítěte je jedinečné. Sedačka sportovního kočárku se dá polohovat od sedu, přes klidovou polohu až do lehu. Vodorovná poloha na ležení.

Díky Memory pěně se sedačka výborně přizpůsobí tvaru těla miminka. Další komfort poskytuje nastavitelné odpružení, které uzpůsobíte povrchu.

Také u vývoje kočárku Pepper jsme se zeptali více než 3500 rodičů, co je jim pro miminko velmi důležité a jak jim kočárek může usnadnit život. Vaše zpětné reakce a zkušenosti byly směrodatné pro tento design a inovativní funkce.

Highlights:
 • Vyvinuto s rodiči
 • Poloha na ležení vícekrát nastavitelná
 • Technologie Memory pěny
 • Vícestupňové odpružení
Technické detaily:
 • Barva: Hnědá
 • Rozměry D x Š x V: 97 x 60 x 83 - 109 cm
 • Materiál: hliník/ polyester
 • Čištění: ruční praní / praní ve studené vodě
 • Hmotnost: 17 kg
 • Věk: 0 až 36 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

ABC Design

ABC Design – když se městský styl spojí s funkčností

Objevte pohodlí pro své děti v klasických, golfových a sourozeneckých kočárcích od značky ABC Design. Již více než 25 let vyvíjí a vyrábí tato společnost kvalitní modely kočárků a usnadňuje tak rodinám každodenní život ve městech nebo je doprovází na výletech v přírodě. Obzvláště dobře ovladatelné, s mnoha funkcemi a v moderním designu – proto jsou kočárky od ABC Design velmi oblíbené. Jednotlivé modely jsou jedinečné stejně jako požadavky rodin, které hledají praktický a zároveň moderní kočárek. Pro společnost ABC Design je důležité následující: úsměv na tváři zákazníků.

ABC Design – filozofie firmy

Společnost si je vědoma své odpovědnosti bezpečně a pohodlně vybavit rodiče a děti v prvních letech života. Proto jsou všechny kočárky ABC Design testovány různými institucemi – například TÜV. Kontrolovány jsou z důvodu bezpečnosti a dodržování nařízení EU o obsahu chemických látek. Zvláštní pozornost je také věnována UV ochraně použité látky. Všechny stříšky a slunečníky vykazují UV ochranu UPF 40+. Mimo to se ABC Design podrobuje přísnému testování australského standardu, což znamená záruku vysoké UV ochrany. Nakonec čekají prototypy zátěžové testy a zkušební jízda. Kočárky musí překonat různé povrchy a jiné překážky jako v každodenním životě. Teprve po úspěšném absolvování všech testů může nový model vstoupit na trh. Bezpečnost u této značky vítězí před designem. Tyto bezpečnostní normy jsou garantovány štítky na kočárcích ABC Design a dětského příslušenství.

ABC Design – produkty

Aktuální sortiment zahrnuje následující produkty: kočárky, dětské židličky, autosedačky a různé příslušenství jako slunečníky, přebalovací tašky, fusaky a stupátka. Vedle klasických kočárků naleznete v nabídce také kočárky sourozenecké a pro dvojčata. Tak si každý přijde na své. Kočárky a autosedačky jsou v různých atraktivních designech. Navíc se s každou novou kolekcí objevuje také edice limitovaná, která okouzluje zvláště moderními barvami a vzory. Mnoho produktů bylo dokonce oceněno. Například sourozenecký kočárek Zoom získal několik cen. V roce 2015 zazářil ve speciální edici, kde vybírali zákazníci z nejzajímavějších designů. V nabídce jsou mimo jiné kožené detaily a podvozek ve stříbrné barvě.
ABC DESIGN Pepper 2017 maron
18.590 Kč
15.362 Kč