ABC Fendti Farm Trailer
-25%
MOC¹
1.113 Kč
Cena
831 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
282 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A337938

EAN: 4006333074677

ABC Fendti Farm Trailer
Tento text je přeložen automaticky.
Na farmě se stále něco děje! A naštěstí jsou k dispozici výkonné traktory pro veškerou těžkou práci. ABC Fendti Farm Trailer je zábavný tiger a velmi veselý kamarád traktor.

Oře pole, shání krmení pro zvířata a je k dispozici pro všechny druhy dopravy. Na přední části má silnou pohyblivou lopatu a na svém sklápěcím přívěsu může převážet nejrůznější věci. Otočná kola zajišťují dobrou jízdu a zaoblené hrany a rohy zaručují, že si s traktorem skvěle pohrají i ti nejmenší fanoušci. Zároveň se podporuje jemná motorika. Díky integrovaným světelným a zvukovým efektům je hraní ještě zábavnější.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 15 x 60 x 19 cm
  • Hmotnost: 1,45 kg
  • Se světelnými a zvukovými efekty
  • Materiál: plast
  • Odnímatelná a pohyblivá lopata
  • Se zaoblenými hranami
  • Baterie: 2x AA (součást dodávky)
  • Věk: od 6 měsíců

Příslušenství

Cena
766 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

ABC Fendti Farm Trailer
ABC Fendti Farm Trailer
MOC¹ 1.113 Kč
831 Kč