Adaptér pro druhou autosedačku Kiddy Evostar 1, Mystic Black
Momentálně vyprodáno

Adaptér pro druhou autosedačku Kiddy Evostar 1, Mystic Black

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.190 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A229628

Adaptér pro druhou autosedačku Kiddy Evostar 1, Mystic Black
Díky těmto adaptérům lze na Evostar 1 do dolní pozice, je-li použit kočárek Kiddy Evostar pro dvojčata nebo sourozence, snadno připevnit sedačky ze série Evo od Kiddy, ale také od jiných značek, jako např. Maxi-Cosi Několika úkony se dá snadno a rychle přeměnit na kočárek pro dvojčata nebo sourozence.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Kiddy

Vybavení na každý výlet

Ať už spontánně navštívíte babičku a dědu, půjdete si zaběhat parkem nebo pojedete daleko autem na dovolenou - s výrobky do Kiddy bude pro Vás převážení dítěte velká radost. Obratné dětské kočárky nabízí individuální vlastnosti a jsou tím pádem vhodné do každého terénu. Denně můžete objevovat přednosti Kiddy, protože se snadno sestaví a má několikero poloh na sezení a ležení, čímž je kočárek velmi pohodlný pro dítě. Také autosedačky mají možnost polohování podle velikosti dítěte a výborné bezpečnostní prvky.