Alecto Baby teploměr sada 2 kusy
Cena
379 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A246010

EAN: 8712412677351

Alecto Baby teploměr sada 2 kusy
Tento text je přeložen automaticky.
BC-04 je dětský teploměr pro mladé rodiny. Skládá se z tradičního teploměru s pružnou špičkou a druhého teploměru ve formě dudlíku.

Je to jedna z věcí, která souvisí s mladým rodičovstvím: Změřte teplotu vašeho dítěte. Jedná se o standardní postup pro nejmladší, ale i když vaše dítě stárne, musíte několikrát zkontrolovat, zda má zvýšenou teplotu nebo dokonce horečku. K tomu samozřejmě potřebujete to nejlepší a hledáte bezpečný a důvěryhodný teploměr. Něco bez ostrých hran nebo nebezpečných prvků, jako je sklo a rtuť.
Dva teploměry od Alecto splňují přesně vaše potřeby.

Co mohou tyto teploměry dělat?
Teploměr v tichém provedení je ideální pro nejmenší. Stačí ji vložit do úst dítěte a na obrazovce se zobrazí přesná teplota vašeho dítěte.
V některých případech je lepší se spolehnout na tradiční dětský teploměr. Je součástí soupravy a má ohebný hrot, díky kterému je příjemné používat.

Oba teploměry mají alarm horečky, který zhasne, pokud je teplota vašeho dítěte příliš vysoká. Kromě toho jsou oba teploměry vybaveny pamětí a zobrazují výsledek posledního měření.

Detaily produktu:
  • Tradiční teploměr s ohebnou špičkou
  • Teploměr v dudlíku
  • Lze ovládat pouhým stisknutím tlačítka
  • S alarmem horečky
  • Připomenutí předchozího měření

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Alecto Baby teploměr sada 2 kusy
Alecto Baby teploměr sada 2 kusy
379 Kč