Alecto digitální chůvička s barevným displejem DVM-69

Alecto digitální chůvička s barevným displejem DVM-69

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
3.849 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A240409

Alecto digitální chůvička s barevným displejem DVM-69
Krásná dětská chůvička s kamerou
DVM-69 je dětský monitor s kamerou a dvoupalcovým barevným displejem. Rodičovskou jednotku lze ovládat dotykem. Krásné musí být ale také funkční! DVM-69 bude vždy fungovat bez problémů, stejně jako všechny dětské chůvičky od společnosti Alecto. DVM-69 má infračervenou kameru. To znamená, že vždy uvidíte své spící dítě, i když je tma.

A když se bude něco dít?
Žádnou paniku! Chůvička má hlasovou funkci. Tak můžete dítě uklidnit svým hlasem. Můžete také - případně na dálku - zapnout noční osvětlení nebo projektor. Pusťte svému dítěti na stropě nebo na zdi uklidňující, světle modrou světelnou show. Vaše dítě tak zajisté zakrátko usne.

Všechny funkce jsou k dispozici!
Samozřejmě zde najdete všechny funkce, které očekáváte. Například DVM-69 bude také indikovat, zda jste mimo rozsah rodičovské jednotky. Můžete také vidět, jaká je v pokoji vašeho dítěte teplota. Rodičovská jednotka má prakticý upínák, který lze například připojit k pásku kalhot. Můžete si tak být jisti, že je chůvička stále ve Vaší blízkosti.

Systém DVM-69 lze rozšířit o další kamery. To usnadňuje situaci, kdy očekáváte narození dalšího dítěte, ale také v případě, že vaše dítě má více míst na spaní nebo jestliže u vás spí několik dětí. Na rodičovskou jednotku ze připojit až 4 kamery a všechny snímky je možné zobrazit současně .

Další detaily o výrobku:
  • Lze rozšířit o další kamery
  • Dotykové ovládání
  • Lze do dětského pokoje instalovat mnoha způsoby
  • Včetně noční lampičky a hvězdiček

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Alecto digitální chůvička s barevným displejem DVM-69
3.849 Kč