Alecto WiFi Kamera
Alecto WiFi Kamera
1.750 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Alecto WiFi Kamera


Cena
1.750 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A246002

Alecto WiFi Kamera
Dětská chůvička Alecto Wireless DVC-105IP Vám zajistí neustálý dohled nad Vaším dítětem. A hned máte pocit bezpečí. Zařízení DVC-105IP se snadno připojí na Vaši domácí bezdrátovou síť Wi-fi. Následně se rodič pomocí svého smartphonu nebo tabletu a nainstalované bezplatné aplikace AlectoCAM kdekoliv na světě bezpečně připojí na chůvičku a pohodlně sleduje své děťátko. Pracuje s bezplatnou aplikací (prostřednictvím App Store a Google Play). Aplikace vám umožňuje rozšířit systém o více kamer. To znamená: Vždy a všude viditelnost v různých místnostech, víte, co se děje ve vašem domově nebo v obchodě. I když sami nejste poblíž.

Tato vnitřní kamera je vybavena snímačem pohybu a funkcí zpětného volání
Přístroj DVC-125IP lze nastavit tak, aby na obrazovce přijímal push zprávu, jakmile fotoaparát detekuje pohyb. Poté můžete prostřednictvím aplikace zjistit, co se děje. Můžete tedy například:
  • Stisknutím tlačítka zachytíte záznamy na kartě SD (jako snímek nebo video)
  • Komunikace prostřednictvím aplikace
Při používání kamery, ukládání záznamů nebo připojení k internetu mezi aplikací a DVC-125IP není vyžadováno žádné předplatné! Systém funguje out-of-the-box.

Bezpečné připojení
Spojení mezi kamerou Alecto DVC-125IP Wifi a telefonem nebo tabletem probíhá prostřednictvím zabezpečeného serveru. Tento server zajišťuje pouze vytvoření datového připojení.
Obraz a zvuk se potom vymění přímo z fotoaparátu do vašeho inteligentního zařízení bez zásahu. Záznamy nefungují na centrálním serveru a jsou proto chráněny před hackery.
To je velká výhoda oproti ostatním IP kamerám. Aplikace Alecto je chráněna heslem. Bezpečnost je podobná zabezpečení e-mailového účtu nebo aplikace internetového bankovnictví.

Vnitřní kamera pracuje přes WiFi (nebo LAN)
Fotoaparát je vybaven bezdrátovým síťovým adaptérem, takže se můžete připojit k síti prostřednictvím sítě Wi-Fi. Preferujete síťový kabel? Žádný problém! Váš telefon nemusí být připojen ke stejné síti, aby zobrazoval záznamy. Když jste online - kdekoli na světě - můžete se podívat do aplikace. A jakmile jste přesvědčeni o pohodlí, můžete sadu rozšířit o nové kamery. Samozřejmě, všechny záznamy mohou být zobrazeny ve stejné aplikaci.

S produktem Alecto si vybíráte sofistikovaný a uživatelsky přívětivý produkt vysoké kvality.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Alecto WiFi Kamera
1.750 Kč
Top značky