alfi Termo Hrneček TeaMug, černý, 0,2 l

alfi Termo Hrneček TeaMug, černý, 0,2 l


  • alfi Termo Hrneček TeaMug, bílý, 0,2 l

MOC¹
490 Kč
Cena
241 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
249 Kč (51%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A134824

alfi Termo Hrneček TeaMug, černý, 0,2 l
Po celý den má káva i čaj svou chuť. Aktuální trend je - servírování, pěkně si to vychutnat a experimentování. Tea-to-go funguje a lze jej realizovat: nejlépe z kvalitního hrnečku.

Nový izolační hrneček teaMug je robustní, stylový a disponuje izolačními vlastnostmi. Ve dvoustěnném vakuovém tělu z ušlechtilé oceli zůstává nápoj teplý a nebo studený. Těsnící otočný uzávěr umožňuje snadný a nekoplikovaný přenos.

Úzký a puristický tvar Mug se vejde perfektně do tašky, piknikového koše, kabelky nebo v autě do držátka. Velký plnící otvor zjednodušuje přípravnou fázi a dělá z tohoto izolačního hrnečku teaMug hygienického profíka. Funkční vlastnosti a snadné čištění i bez vnitřního nátěru z něj dělají trendovou láhev, kterou každý musí mít. Vhodný pro dětský čaj.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 5477.233.020
• Kvalitní, dvoustěnná ušlechtilá ocel
• 4 hodiny teplé, nebo 8 hodin studené
• Otočný uzávěr, 100% těsní
• Úzký design - skvělý do kabelky
• Velký plnící otvor, vhodný pro čaje v sáčku, nebo čajová sítka
• Snadno se čistí (ruční mytí)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

alfi Termo Hrneček TeaMug, černý, 0,2 l
MOC¹ 490 Kč
241 Kč
Top značky