Alpin e Ochrana sluchu Zásuvky Děti, bílé
Cena
326 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A289825

EAN: 8717154023541

Alpin e Ochrana sluchu Zásuvky Děti, bílé
Tento text je přeložen automaticky.
Mnoho dětí je pravidelně vystaveno nadměrnému hluku. Speciálně pro tento produkt Alpin e Pluggies Kids vyvinula zátkové chrániče sluchu pro děti ve věku od tří do dvanácti let. Tyto multifunkční chrániče sluchu lze použít k několika účelům. Zmírňují nadměrně hlasitý okolní hluk, zabraňují pronikání vody do ucha, zlepšují koncentraci a zabraňují odposloucháváním při létání. Velmi dobře promyšlený a důkladně testovaný tvar ušních zátkových chráničů sluchu zajišťuje vynikající uchycení.

Zásuvkové zátkové chrániče sluchu pro děti jsou vybaveny speciálními Alpin eAcousticFilters. Tyto filtry tlumí hluk na maximum, ale zajišťují, aby dítě mohlo stále dostatečně slyšet prostředí. Špunty do uší Pluggies Kids také regulují nepříjemný tlak na ušní bubínek v letadle. Filtry fungují jako ventil a zajišťují rovnoměrnou a konstantní rovnováhu tlaku mezi vnějším světem a středním uchem. To dává trubce Eustachi dost času na přizpůsobení se tlakovým rozdílům.

Zásuvky Alpin e Děti jsou vyrobeny z materiálu Alpin eThermoShape speciálně vyvinutého společností Alpin e. Tento materiál se přizpůsobuje tvaru uší, takže zátkové chrániče sluchu přesně zapadají do ušního kanálu. Sedí tedy velmi pohodlně v uchu a děti nosí ušní ucpávky s velkým potěšením, ať už v koupelně, ve školní třídě nebo během bicích hodin. ATS neobsahuje silikony, je hypoalergenní, a proto nezpůsobuje alergické reakce.

Detaily produktu:
 • Rozměry balení (DxŠxV): 8 cm x 2 cm x 10 cm
 • Hmotnost: 28 g
 • Materiál: Termoplastický materiál
 • Obsah dodávky: dva univerzální e, termoplastické chrániče sluchu, dva akustické filtry, nálepky Alpin e, plastová úložná schránka, vložka Alpin e
 • Zabraňuje poškození sluchu
 • Udržuje vodu od ucha
 • Snadné umístění do ucha
 • Žádné silikony
 • Opakovaně použitelné
 • Konverzace lze stále pochopit díky jedinečnému materiálu Alpin eAcousticFilters ™
 • Velmi měkký materiál Alpin eThermoShape ™, tak velmi pohodlný
 • Věk: od 3 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Alpin e Ochrana sluchu Zásuvky Děti, bílé
326 Kč