Altabebe Kapsář na zádovou opěrku Basic černý
Momentálně vyprodáno

Altabebe Kapsář na zádovou opěrku Basic černý

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
456 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A239866

Altabebe Kapsář na zádovou opěrku Basic černý
Altabebe kapsář na sedadlo auta je stylový, funkční a snadno se připevní. Všichni rodiče vědí, jak může být cesta autem pro děti zdlouhavá a tím stresující pro ně samotné. Kapsář s přihrádkou na iPad/tablet děti nejen zabaví, ale nabízí prostor pro uložení různých věcí. Organizér je perfektní pro delší cesty, rodinnou dovolenou nebo na jízdy autem. Kapsář obsahuje: 4 síťované kapsy, na uložení lahví na pití; přihrádku na iPad, která umožňuje použití dotykové obrazovky a zároveň ji chrání; větší kapsa na plenky, knížky, hračky a jiné. Altabebe kapsář na zadní opěradlo je univerzální - hodí se na většinu sedadel. Lze snadno připevnit pomocí spon a pásků. Kapsář je vyhotoven z odolného materiálu a snadno se čistí. Kapsář zároveň chrání zadní část předního sedadla přes zašpiněním, například od bot.

Technické detaily:
  • Rozměry: 53 x 43 x 3 cm
  • Hmotnost: 358 g
  • Materiál: 100% polyester

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.