Altabebe Vložka do kočárku univerzální rouge

Altabebe Vložka do kočárku univerzální rouge


625 Kč
Cena 588 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
37 Kč (6%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A139455

Altabebe Vložka do kočárku univerzální rouge
Univerzální vložka do kočárku je k dostání v 7 různých módních barvách a skvěle se hodí do všech klasických, sportovních a golfových kočárků. Dává dítěti velké pohodlí a navíc zmenšuje v prvních měsících sedací plochu. Vložka je vyrobena z velmi kvalitní pěnové látky, která se skvěle přizpůsobí tvaru těla. Veškeré materiály jsou extrémně prodyšné, takže se Vaše dítě bude cítit dobře i v teplých dnech.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Altabebe Vložka do kočárku univerzální rouge
625 Kč
588 Kč
Top značky