Altabebe Zpětné zrcátko černé
Momentálně vyprodáno
Cena 125 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A215273

Altabebe Zpětné zrcátko černé
Altabebe AL1106 zpětné zrcátko je velký pomocník, když jste na cestách a chcete mít své miminko na dohled. Díky zpětnému zrcátko můžete své dítě sledovat během jízdy. Zrcátko je možné natáčet o 360°. Snadná instalace a odejmutí.

Detaily:
  • Vyvinuto, abyste měli své dítě na dohled, když sedí na zadní sedačce
  • Vypouklé a nabízí šiřší zorný úhel
  • Snadná montáž a demontáž se dvěmi možnostmi upevnění: pomocí přísavky na skle nebo pomocí klipu na sluneční cloně
Technická data:
  • Rozměry: 10,1 x 7,1 cm
  • Otočné o 360°
  • Materiál: ABS + Acrylic

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Top značky