Alvi ® ALVI bino chránič dětské hlavy
eko
Alvi ® ALVI bino chránič dětské hlavy

Alvi ® ALVI bino chránič dětské hlavy


Varianta:
 • Alvi ® ALVI bino chránič dětské hlavy
 • Alvi ® Dětský chránič hlavy ALVI bino Smoky Stripe

MOC¹
1.228 Kč
Cena
1.167 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 2-4 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A324817

EAN: 4010395790482

Alvi ® ALVI bino chránič dětské hlavy
Tento text je přeložen automaticky.
ALVI bino - ochrana hlavy dítěte - testováno porodními asistentkami, vyvinuto a doporučeno lékaři.

Poprvé nabízí Alvi ® patentovaný zdravotnický výrobek společně se svým novým partnerem KLUBA MEDICAL. Chránič hlavy podporuje doporučenou polohu na zádech a pomáhá zachovat přirozený tvar hlavy dítěte od samého počátku. Ochrana hlavy byla vyvinuta podle nejnovějších vědeckých poznatků a pomáhá zmírnit stávající deformace hlavy.

Polohu na zádech pro bezpečný spánek dítěte doporučují lékaři a porodní asistentky z dobrého důvodu. Po narození je však hlava dítěte obzvláště měkká, a proto je náchylná k deformacím hlavy. Měsíc po měsíci se pak hlava stává stále stabilnější a nebezpečí vzniku nové deformace hlavy se neustále snižuje. Bohužel zhruba po 6 měsících se již vzniklé deformace také zpevňují a může trvat stále déle, než srostou. S chráničem hlavy ALVI bino baby je dítěti poskytnuta ta nejlepší možná ochrana již od samého počátku. V doporučené poloze na zádech vede k rovnoměrnému uvolnění tlaku a chrání tak hlavičku dítěte tak, aby si zachovala svůj přirozený a kulatý tvar.

"Prevence je lepší než terapie" (Dr. Susanne Kluba, vynálezkyně a vývojářka ALVI bino).
Byl vytvořen výrobek, který se snadno používá a díky ergonomickému provedení Design nabízí vysokou účinnost při podpoře polohy na zádech, kterou doporučují lékaři a porodní asistentky. Pomocí ALVI bino lze nekomplikovaně a trvale podporovat zdraví dětí.

Podrobnosti o produktu:
 • Patentovaný zdravotnický výrobek
 • Vyvinuto a doporučeno lékaři
 • Podporuje doporučenou polohu vleže na zádech a zabraňuje deformacím hlavy.
 • Pomáhá zmírnit stávající deformace hlavy
 • Vyvinuto podle nejnovějších vědeckých poznatků
 • Ideální pro cestování díky své "malé" velikosti, např. v kočárku
 • Pouze jedna velikost na celou dobu používání - není třeba znovu kupovat a znovu plnit.
 • S praktickým úložným vakem
 • Měkký, prodyšný potah z organické bavlny
 • Snímatelný a pratelný potah se zapínáním na suchý zip pro individuální nastavení velikosti
Materiál a pokyny k péči:
 • Potah: 100 % organická bavlna
 • Kryt lze prát při 60 °C
 • Vhodný do sušičky, tepelně redukovaný

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Bio-bavlna

Organická bavlna pochází z kontrolovaného ekologického pěstování. Ten zakazuje používání chemických pesticidů a hnojiv a také používání geneticky modifikovaných osiv. Na jedné straně se tím chrání půda a podzemní vody před kontaminací a na druhé straně se spotřebuje méně vody než u konvenčně pěstované bavlny, protože půda má lepší možnosti zadržování vody. Střídavá výsadba také zajišťuje zdravější, a tím i odolnější půdu. Mezi pečetěmi, které označují výrobky z organické bavlny, jsou Global Organic Textile Standard (GOTS), Organic Content Standard a Better Cotten Initiative (BCI). Kromě označování ekologické bavlny zaručují GOTS a BCI také dodržování sociálních standardů v dodavatelském řetězci.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.


Naše nejprodávanější

Alvi ® ALVI bino chránič dětské hlavy
Alvi ® ALVI bino chránič dětské hlavy
MOC¹ 1.228 Kč
1.167 Kč