ALVI Baby Mäxchen spací pytel vel.74/80 design 117/6
Momentálně vyprodáno

ALVI Baby Mäxchen spací pytel vel.74/80 design 117/6

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.990 Kč
1.524 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 466 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A038885

ALVI Baby Mäxchen spací pytel vel.74/80 design 117/6
Baby Mäxchen originál spací pytel

ALVI se již dlouhou dobu zabývá tématem "Optimální prostředí pro spánek" a tím dosáhnout co nejzdravější spánek pro nejmenších. Pozornost byla zaměřena hlavně na riziko "přehřátí".
Spací pytel Baby-Mäxchen skládá z vnitřního a vnějšího vaku. Vnitřní vak je vyroben ze 100% bavlny, má dlouhé rukávy, manžety a dá se používat jako letní vak.
Vnější vak je vyroben z jersery-bavlny, je délkově nastavitelný a tímto zaručuje dlouhé používání. Tento spací vak lze použít již krátce po narození miminka. Vak je ve formě hrušky a tím zaručuje místo na nožičky děťátka. Nevzniká žádné nebezpečí zipem!

ALVI BABY MÄXCHEN spací pytel 3-dílný

1 vnější vak
2 vnitřní ve dvou velikostech (1x Vel. 74 / 1x Vel. 80)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.