ALVI Baby Mäxchen termo spací vak proužkovaný-béžový, velikost 110 cmALVI Baby Mäxchen termo spací vak proužkovaný-béžový, velikost 110 cm

ALVI Baby Mäxchen termo spací vak proužkovaný-béžový, velikost 110 cm


  • Alvi Spací pytel Mäxchen Thermo béžová 70 cm - 110 cm
  • Termo spací pytel ALVI M„xchen, 90 cm, design 337/6
  • ALVI Mäxchen Thermo Dots bílý
  • ALVI teplý spací vak Mäxchen  proužkovaný béžový 70 cm design 117/6

Cena
1.157 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A038973

ALVI Baby Mäxchen termo spací vak proužkovaný-béžový, velikost 110 cm
ALVI teplý spací vak Mäxchen

Příjemné měkký, jemný spací vak ze 100% česané bavlny s polyesterovou podšívkou. S bezpečnostním zipem a ochranou na bradu.

Možno prát do 60 stupňů a sušit v sušičce při nízké teplotě.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.


ALVI Baby Mäxchen termo spací vak proužkovaný-béžový, velikost 110 cm
1.157 Kč
Top značky