ALVI Baby Mäxchen vnější spací pytel z jersey-bavlny proužkovaný béžový vel. 80/86 cmALVI Baby Mäxchen vnější spací pytel z jersey-bavlny proužkovaný béžový vel. 80/86 cm

ALVI Baby Mäxchen vnější spací pytel z jersey-bavlny proužkovaný béžový vel. 80/86 cm


  • Alvi Baby Mäxchen® - das Original vnější spací pytel , Kotva
  • ALVI Baby Mäxchen vnější spací pytel z jersey-bavlny proužkovaný béžový vel. 68/74 cm
  • Alvi Baby Mäxchen® - Originální vnější spací pytel , Sloník
  • ALVI Dětský Mäxchen vnější spací pytel z jersey-bavlny, barevné tečky, vel. 74/80 cm

Cena
1.034 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A058701

ALVI Baby Mäxchen vnější spací pytel z jersey-bavlny proužkovaný béžový vel. 80/86 cm
ALVI Baby Mäxchen vnější spací pytel z jersey-bavlny

Tento vnější spací pytel je vyroben z jersey-bavlny a roste spolu s dítětem o více než 2 velikosti díky systému knoflíků (nastavitelné rukávy a výstrich u krku, jakož i celková délka). Pomocí tohoto efektu prodloužení je možnost ho využívat po delší dobu. Tento spací pytel se dá používat již krátce po narození a tím vytváří obrovskou praktickou hodnotu. Hruškovitý tvar vaku se postará o dostatek prostoru. Pomocí bezpečnostního zipu nehrozí žádné riziko pro dítě.

Prát do 60 ° C s sušit v sušičce při snížené teplotě.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.


Naše nejprodávanější

ALVI Baby Mäxchen vnější spací pytel z jersey-bavlny proužkovaný béžový vel. 80/86 cm
1.034 Kč
Top značky