ALVI Dětský Mäxchen - Super Soft - systém spacáků, Vel. 56/62 Design 416/6ALVI Dětský Mäxchen - Super Soft - systém spacáků, Vel. 56/62 Design 416/6

ALVI Dětský Mäxchen - Super Soft - systém spacáků, Vel. 56/62 Design 416/6


  • Alvi Baby-Mäxchen® - Edition SuperSoft 3dílný - lenochod
  • Spacák ALVI M„xchen SuperSoft, vel. 56/62, design 323/6
  • Alvi Baby-Mäxchen® - Edition SuperSoft 3dílný kačenka
  • Alvi Baby-Mäxche -  SuperSoft 3dílný - leaves

Cena
1.482 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série Alvi Birds beige

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A088021

EAN: 4010395704618

ALVI Dětský Mäxchen - Super Soft - systém spacáků, Vel. 56/62 Design 416/6
ALVI Dětský Mäxchen - super jemné - systém spacáků

Tak měkký a příjemný je ALVI SuperSoft!

Přírodní enzymi Supersoft kolekce. Jemná vrchní plocha. Nejen dítě bude spokojené!

ALVI se dlouho zabýval otázkou"optimálního prostředí pro spánek", aby zajistil další přednosti pro zdravý spánek miminka. Výzkum se zaměřil zcela speciálně na nebezpečí "přeteplení".
Spacák Mäxchen se skládá ze dvou vnitřních a jednoho vnějšího spacáku. Vnitřní spacák je ze 100% bavlny, má dlouhé rukávy a dá se použít i jako spacák na léto.
Vnější spacák z bavlny - jersey je nastavitelný ve velikosti a díky tomuto efektu "růstu s miminkem" se dá dlouho používat. Spacák se dá používat už krátce po narození, čímž se zvýší užitkov hodnota Hruškovitý tvar spacáku zajištuje velkou volnost pro nožky. Díky zipu kolem dokola se nebezpečí přiskřípnují krku rovná nule!

ALVI Dětský MÄXCHEN - originální systém spacáků, 3 díly

1 vnější spacák
2 vnitřní spacáky ve dvou velikostech (56 a 62)­

Materiál a péče:
• Vnější spacák: 100% bavlna
• Vnitřní spacák: 100% bavlna
• Výplň: 100% polyester
• Prát na 60° C
• Vhodný do sušičky

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.


Naše nejprodávanější

ALVI Dětský Mäxchen - Super Soft - systém spacáků, Vel. 56/62 Design 416/6
1.482 Kč
Top značky