Alvi dětský spací vak MÄXCHEN light 110cm Design 118/1*

Alvi dětský spací vak MÄXCHEN light 110cm Design 118/1*

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 14 ks k dispozici!
813 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A030610

Alvi dětský spací vak MÄXCHEN light 110cm Design 118/1*
Okrouhlý spací vak Mäxchen Light

Příjemné měkký, jemný spací vak

• ze 100% česané bavlny
• Důvěřujte textilu: testován na škodlivý látky podle Öko -Tex Standard 100; Kontr.-č. A07-0198, FI Hohenstein
Velikost:110cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.


Alvi dětský spací vak MÄXCHEN light 110cm Design 118/1*
813 Kč
Top značky