Alvi GOTS Bavlněná deka trpaslíci pestrá 75 x 100 cm

Alvi GOTS Bavlněná deka trpaslíci pestrá 75 x 100 cm


  • Alvi GOTS Bavlněná deka trpaslíci šedá 75 x 100 cm

MOC¹
955 Kč
Cena
626 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
329 Kč (34%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A190287

Alvi GOTS Bavlněná deka trpaslíci pestrá 75 x 100 cm
Detaily:
  • Materiál: 100% bavlna
  • Rozměr: 75 x 100 cm
  • Praní na 30° C.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.


Alvi GOTS Bavlněná deka trpaslíci pestrá 75 x 100 cm
MOC¹ 955 Kč
626 Kč
Top značky