ALVI Matratze Air Sleep 70 x 140 cmALVI Matratze Air Sleep 70 x 140 cm
5.558 Kč
Cena
3.571 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.987 Kč-36%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A114122

EAN: 4010395707558

ALVI Matratze Air Sleep 70 x 140 cm
Jádro:
Dětská strana: Vykrojené hvězdičky a kosočtverce se postarají o 3D vertikální a horizontální cirkulaci vzduchu. Stabilní díky pěně a dynamická ve všech směrech.

3 D spleť:
3D disponuje plástovou vzduchovou strukturou pro perfektní proudění vzduchu.

Strana pro juniora:
Obsahuje pěnu vysoké kvality, která je vyvíjena s vysokými požadavky na vertikální proudění vzduchu ve středu jádra matrace.


Potah:
Celliant: Nová technika látek potahu:
Celliant je speciální vlákno se 13 optickými aktivními minerály. Mění energini na infračervenou energii a reflektují ji na tělo. Vodoodpudivé a prodyšné vlákno / pohltí tekutinu na povrchu a nepropustí ji do jádra matrace

Kilma Control - prodyšné vlákno

Potah lze sejmout díky zipu, který je umístěn kolem dokola.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.


Naše nejprodávanější

ALVI Matratze Air Sleep 70 x 140 cm
5.558 Kč
3.571 Kč