Alvi ® Přebalovací podložka Drifting Leaves 85 x 70 cm
eko -16%
Alvi ® Přebalovací podložka Drifting Leaves 85 x 70 cm

Alvi ® Přebalovací podložka Drifting Leaves 85 x 70 cm


Varianta:
  • Alvi ® Přebalovací podložka Koala World 85 x 70 cm
  • Alvi ® Přebalovací podložka Drifting Leaves 85 x 70 cm
  • Alvi ® Přebalovací podložka Curly Dots 85 x 70 cm
  • Alvi ® Přebalovací podložka Olifant 85 x 70 cm
  • Alvi ® Potah na přebalovací podložku Smoky Stripe 85 x 70 cm

MOC¹
908 Kč
Cena
762 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
146 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A319983

EAN: 4010395790697

Alvi ® Přebalovací podložka Drifting Leaves 85 x 70 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Krásný potah na přebalovací podložku s roztomilým motivem z obzvláště měkké látky. Potah je vyroben z čisté organické bavlny, a proto je savý a hygienický. V létě chladí a v zimě hřeje. Praktický potah lze snadno přetáhnout přes přebalovací podložku formátu 85 x 70 cm.

Podrobnosti o výrobku a pokyny k péči:
  • Materiál: 100% organická bavlna
  • Rozměry (šířka x hloubka): 85 x 70 cm
  • Lze prát při teplotě do 60 °C
  • Vhodný do sušičky, tepelně redukovaný
  • Oeko-Tex Standard 100

Ekologie

Bio-bavlna

Organická bavlna pochází z kontrolovaného ekologického pěstování. Ten zakazuje používání chemických pesticidů a hnojiv a také používání geneticky modifikovaných osiv. Na jedné straně se tím chrání půda a podzemní vody před kontaminací a na druhé straně se spotřebuje méně vody než u konvenčně pěstované bavlny, protože půda má lepší možnosti zadržování vody. Střídavá výsadba také zajišťuje zdravější, a tím i odolnější půdu. Mezi pečetěmi, které označují výrobky z organické bavlny, jsou Global Organic Textile Standard (GOTS), Organic Content Standard a Better Cotten Initiative (BCI). Kromě označování ekologické bavlny zaručují GOTS a BCI také dodržování sociálních standardů v dodavatelském řetězci.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.


Naše nejprodávanější

Alvi ® Přebalovací podložka Drifting Leaves 85 x 70 cm
Alvi ® Přebalovací podložka Drifting Leaves 85 x 70 cm
MOC¹ 908 Kč
762 Kč