AMAZONAS držák na dveře DOOR CLAMP
Momentálně vyprodáno

AMAZONAS držák na dveře DOOR CLAMP

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
565 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A017769

AMAZONAS držák na dveře DOOR CLAMP
strong> Držák na dveře

Značková kvalita od Amazonas

Pokud chcete mít dítě stále na očích, tak je pro Vás tento držák na dveře k zavěšení houpací sítě ideálních řešením. Když změníte pokoj, postačí jednoduchým pohybem vzít děťátko i houpací síť se sebou a zavěsit na jiné dveře.Tento držák na dveře se připevňuje bez nářadí a montáže. Pasuje na všechny rámy dveří, které min. o 2cm vyčievajú od stěny.Kompatibilní z houpací sítí Kaya natur a Kangoo
Technické údaje:
• ca. 0,45 kg
• nosnost max.. 20kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.