AMAZONAS nosič na dítě MEI TAI EARTH

AMAZONAS nosič na dítě MEI TAI EARTH


  • Nosítko AMAZONAS Smart Carrier Blueberry lila

1.520 Kč
Cena
1.349 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
171 Kč-11%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A017789

AMAZONAS nosič na dítě MEI TAI EARTH
Nosič na dítě


Značková kvalita od Amazonas


Testováno podle ECO, Öko standart

Mei Tais se v asijských zemích používá velmi často, a čím dál tím více se těší popularitě i u nás.Amazonas Mei Tais earth je perfektní alternativa k nosní šátku a je vhodná pro všechny děti.Ve Mei Tai earth se nachází Vaše děťátko v rozkročený poloze, která je důležitá pro správný vývoj páteře a kloubů.Pomocí polstrovaných popruhů se Mei Tai snadno nasazuje. Při tomto nosiči nepotřebujete žádný stojan či nějaké pásy. Má výhody nosné šátky, ale také se snadno obléká jako klokanka na nošení děťátka!Pomocí ramenních a pásových pásů, které se spojují, se dá Mei Tai snadno individuálně nastavit.Amazonas Mei Tai eart je vyroben z 100% bavlny. Opěrka na hlavu a pásy jsou na nejdůležitějších místech polstrované a tím se zaručuje příjemné nošení.

Detaily:
• velikost ca. 33 x 45 cm
• hmostnost ca. 0,5 kg
• nosnost ca. 15 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

AMAZONAS nosič na dítě MEI TAI EARTH
1.520 Kč
1.349 Kč
Top značky