Naše alternativa k vyprodanému výrobku

AMAZONAS Sling Ring Sling Ring 180cm šedá
Momentálně vyprodáno
Cena
1.132 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A263264

EAN: 4030454006958

AMAZONAS Sling Ring Sling Ring 180cm šedá
Tento text je přeložen automaticky.
Praky s praktickou přezkou na opasek
Pro všechny, kteří ho nechtějí svázat uzly, ale přesto se nechtějí obejít bez mnoha výhod dětského popruhu: Jednou provlečete přes dva kroužky z nerezové oceli a utažené, tkanina sedí rychle a bezpečně. Přesnou délku můžete upravit jediným pohybem. Nemohlo to být pohodlnější!

lt Včetně podrobných závazných pokynů s obrázky vám usnadní první pokusy o nošení.

AMAZONAS Proužky na prsteny jsou vyrobeny ze 100% bavlny - prodyšné a zcela zdraví neškodné. Diagonálně elastická, podélná, ale pevná a stabilní tkanina, tkaná v osvědčené křížové keprové vazbě, poskytuje dítěti optimální oporu v každé poloze.

Praktická kapsa, ve které kroužky během praní zmizí a ve kterých je celý tkanina může být uložena, je našita na spodním konci tkaniny.

Technické údaje
  • Rozměry: Přibl. 180 x 70 cm
  • Věk: 0 - 3 roky
  • Nosnost: Maximálně 15 kg
  • Vlastní hmotnost: Přibl. 0,4 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější