AMAZONAS Stojan na kolébku Leo
AMAZONAS Stojan na kolébku Leo
2.698 Kč
Všechny ceny vč. DPH

AMAZONAS Stojan na kolébku Leo


Cena
2.698 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A017773

AMAZONAS Stojan na kolébku Leo
Speciální kolébka pro malé miláčky: Společně s dětskou houpací sítí AMAZONAS Kaya natura (houpací síť není součástí dodávky) představuje perfektní kombinaci, která jemně a bezpečně ukolébá každé dítě k spánku.
Stojan Leo je vyroben z masivního neošetřeného, vrstveného smrku, lepidlo je samozřejmě testováno na škodlivé látky. Exkluzivní design činí Leo skutečným atraktivním prvkem v domě nebo na zahradě, snadno se přenáší, takže vždy máte své dítě blízko sebe. Pokud glazujete Leo s netoxickými glazurami, odolá jakémukoli počasí.

Technické detaily:
  • Rozměry: cca 147 x 66 x 62 cm
  • Nosnost: Maximální nosnost 20 kg
  • Hmotnost: Cca 4,3 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

AMAZONAS Stojan na kolébku Leo
2.698 Kč
Top značky