❤ 7x více babypoints ❤
❤ 7x více babypoints ❤
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Auto 840200 prolézačka Adventure Car se skluzavkou

Auto 840200 prolézačka Adventure Car se skluzavkou


Cena
4.699 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A258745

EAN: 3032168402058

Auto 840200 prolézačka Adventure Car se skluzavkou
Nové napínavé dobrodružství pro malé objevitele Auto od firmy Smoby nabízí řadu herních možností: Stejně jako v opravdovém autě mohou za volantem sedět dvě děti. Na volantu je elektronický klakson, otočný klíč od zapalování poskytuje reálný pocit z jízdy.
Nastupovat lze dveřmi pro řidiče či spolucestujícího, oboje lze zabouchnout. Po odvážní jízdě mohou oba cestovatelé opustit vůz po stabilní klouzačce o délce 1,50 m. Součástí je ergonomicky tvarovaný žebřík s protiskluzovými nášlapy.
Pod kapotou čeká velké překvapení. Zde je ukryto pískoviště skýtající spoustu zábavy. Pískoviště lze vyjmout a snadno vyčistit. Auto na hraní od Smoby je vyrobeno z kvalitního plastu odolávajícího UV záření a díky tomu zůstane stálobarevné a pevné.

Podrobnosti:
  • Rozměry výrobku: 233 x 68 x 91 cm
  • Věk: od 2 let

Upozornění:
Jen pro domácí použitíO Smoby:
Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

Příslušenství

Cena
2.863 Kč
Cena
1.095 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Auto 840200 prolézačka Adventure Car se skluzavkou
4.699 Kč