Sleva 10% na dětský pokoj
Sleva 10% na dětský pokoj
Kód kupónu
1KZ3884
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
AVENT Kousátko - slon

AVENT Kousátko - slon

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
154 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A098442

AVENT Kousátko - slon
AVENT kousátko bylo vyvinuto, aby se zmírnila bolest při prořezávání zubů dítěte. Kousátko můžete uložit do ledničky, čímž ještě více uklidní poraněné dásně dítěte během prořezávání zubů.

• Umýt pod tekoucí vodou nebo sterilizovat
• Odpovídá všem mezinárodním bezpečnostním standardům
• Snadný design umožňuje snadné držení lahvičky dítětem
• Věk: od 3 měsíců
• Naprosto bez obsahu BPA a změkčovačů

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


AVENT Kousátko - slon
154 Kč
Top značky