AVENT Ohřívač lahví, na cesty SCF256/00

AVENT Ohřívač lahví, na cesty SCF256/00

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
746 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A127905

AVENT Ohřívač lahví, na cesty SCF256/00

Der Philips AVENT Ohřívač lahví, bez elektřiny
Postavte lahvičku Vašeho dítěte do termosky, naplňte termosku horkou vodou a uzavřete víčko.
Ve 2,5 minutách je obsah 180 ml lahvičky ohřátý.
Jednoduché, jisté a efektivní ohřátí lahvičky.

Podrobnosti:
• víčko se snadno zavře
• ochranné víčko
• příručka k ohřívání
• ohřátí více porcí
• rychlé ohřátí

Víčko pro snadné vylití:
Víčko k vylití ukazuje, zda je otevřené nebo uzavřené. Snadno se čistí

Ochranné víčko:
Díky zašroubování dobře drží na termosce a rychle ohřeje stravu.

Rychlé ohřátí:
Philips AVENT Ohřívač lahví, bez elektřiny udrží vodu v lahvičce teplou, a to tak, že i po několika hodinách ohřeje 180 ml lahvičku se stravou během 2,5 minut.

Plánek k ohřívání:
Stačí naplnit termosku vroucí vodou, která zůstane teplá po dobu několika hodin. Kdykoliv pak budete potřebovat ohřát mléko, vložíte láhev do ohřívací nádoby, nalejete vroucí vodu z termosky a uzavřete ochranný kryt.

.K ohřátí více porcí:
Termoska má kapacitu na ohřívání láhví pro více krmení. (500 ml)

Materiál produktu: Ušlechtilá ocel (termoska), polypropylen (hrneček a ochranné víčko) popypropylen/ABS(víčko k uzavření)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


AVENT Ohřívač lahví, na cesty SCF256/00
746 Kč
Top značky