AVENT/PHILIPS Mama Zmírňující krém na bradavky
Momentálně vyprodáno

AVENT/PHILIPS Mama Zmírňující krém na bradavky

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 355 Kč
286 Kč
Cena včetně DPH:
(953,33 Kč / 100ml)
Ušetříte 69 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A009806

AVENT/PHILIPS Mama Zmírňující krém na bradavky

Pro dlouhou a pohodlnou dobu kojení

Poraněné a popraskané bradavky po kojení nemusí znamenat nic. Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti kojení a péče o pokožku nás vedlo k vývoji AVENT zmírňujícího krému na bradavky

Krém je lehký, bez parfemace a je umístěn v tubě. Ultra čistý Lanolin zlepšuje pokožku a zvláčňuje ji, díky přírodnímu Alť vera poraněné místo uklidňuje.

- hypoalergení
- neobsahuje barviva, parfémy a konzervační látky
- nemusí se před kojením smívat

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.