AVENT/PHILIPS Niplette, pomoc při kojení  - 2 kusy
-12%
1.135 Kč
Cena
1.004 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
131 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A009781

EAN: 5012909005272

AVENT/PHILIPS Niplette, pomoc při kojení - 2 kusy
NIPLETTE

Značková kvalita od AVENT

Rychlá, permanentní pomoc při plochých nebo vpáčených bradavkách

Pokud chcete kojit, mohou být ploché nebo vpáčené bradavky velký problém. Jedinečná a revoluční Niplette, navržena od jednoho předního plastického chirurga ve Velké Británii, Vám nabízí bezbolestné a stálé řešení.

Díky jemnému sacímu účínku Niplette je bradavka vtažena do malého kloboučku. Již po několika týdnech soustavného nošení je tvar bradavky na stálo spraven.

V ideálním případě by měla být Niplette nošena již před těhotenstvím. Pokud nejsou Vaše prsa příliš citlivá, můžete nosit Niplette také v prvních šesti měsících těhotenství, abyste tak dosáhli stálé korekce.

Alternativně můžete Niplette nasadit v prvních dnech po narození dítěte vždy pár minut před kojením. Vaše bradavka bude vytažena, připravena na kojení a tak přiložíte miminko snáze na prs.

Jakmile začala fungovat Vaše produkce mléka, Niplette už nefunguje. Toho času si už miminko zvyklo na to, že je přiloženo k prsu a samo sáním vytáhne Vaši bradavku.

Stálá korektura může být dosažena zase po kojení.

AVENT Niplette úspěšně používalo přes 150000 žen.


Dodávano v balení po 2 (2 Niplette/2 Ultra pohodlné kojící pomůcky)

Číslo výrobku: 0200090024

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

PHILIPS AVENT

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: AVENT/PHILIPS Niplette, pomoc při kojení - 2 kusy
4.5
32 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 22
 
4 hvězdičky
| 8
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 1
 
1 hvězdička
| 1
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

AVENT/PHILIPS Niplette, pomoc při kojení  - 2 kusy
AVENT/PHILIPS Niplette, pomoc při kojení - 2 kusy
1.135 Kč
1.004 Kč