axi Sand - a vodní hrací kuchyňka růžová, medium
4.072 Kč
Cena
3.466 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
606 Kč-15%
Všechny ceny vč. DPH
do cca. 11 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A298659

EAN: 8717973936336

axi Sand - a vodní hrací kuchyňka růžová, medium
Tento text je přeložen automaticky.
Krájení zeleniny, vaření, mytí nádobí nebo hraní si s Sand a vodou? S růžovou kuchyňkou na hraní Sand & water Medium od axi je možné vše. Se 17dílnou sadou příslušenství, která se skládá ze 2 talířů, koše na nádobí, prkénka na krájení, nože a 6 kusů ovoce a zeleniny ze dvou kusů, kuchyně ožije! Děti mohou zeleninu na prkénku úhledně rozkrojit na poloviny a slepit je k sobě pomocí suchého zipu. Varnou desku lze utáhnout pomocí knoflíků (se zvukem cvakání!), aby se zelenina vařila na jedné z plotýnek. Když je jídlo hotové, mohou si ho dát na talíř a sníst. Chcete se také najíst? Naplňte modré nádoby vodou a děti mohou stisknout pumpu, aby kohoutek fungoval a ony mohly umýt nádobí. Stačí vše osušit a koš na nádobí a prkénko na krájení lze zavěsit na jeden z háčků nad baterií. Vytáhněte zátku a vyprázdněte dřez do modré nádoby pod ním.Bílou nádrž s kohoutkem lze během chvilky odstranit a zůstane blátivá kuchyně. Ideální za pěkného počasí, protože pak si děti mohou hrát venku. Jako dítě je radost hrát si s Sand a vodou, takže rychle naplňte nádrž Sand a nechte je objevovat, co všechno se dá vyrobit. Těsto je připraveno k přípravě lahodných koláčů Sand . Růžová kuchyňka na hraní Sand & voda je tak univerzální, že si ji děti mohou užívat celé hodiny. Po skončení hraní lze modrou nádobu snadno vyjmout, aby byl úklid ještě snazší. Police a úložný prostor pod dřezem poskytují dostatek místa pro další kuchyňské náčiní, květináče s bylinkami nebo hračky.

Kuchyňka Rosa Sand & Water Play Kitchen je vyrobena ze 100% dřeva Hemlock FSC a pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem, takže je šetrná k životnímu prostředí. Tento typ dřeva se netříští a je přirozeně odolný vůči povětrnostním vlivům, například dešti, takže je odolný vůči hnilobě. Dřevo je ošetřeno mořidlem na vodní bázi, takže je prakticky bezúdržbové. Toto mořidlo na přírodní bázi není škodlivé pro životní prostředí a je bezpečné pro děti (neobsahuje žádné chemické látky). Díky záruční době 10 let si můžete vy i vaše děti užívat roky bezstarostné zábavy.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry DxŠxV: 75 cm x 40 cm x 100 cm.
  • Hmotnost: 11 kg
  • Materiál: plast, dřevo
  • 17dílná sada příslušenství: 2 talíře, koš na nádobí, prkénko na krájení, nůž a 6 kusů ovoce a zeleniny ze dvou částí.
  • Certifikace: CE, FSC 100%
  • Věk: od 3 let

Upozornění.
Nevhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Přímé doručení výrobků od výrobce

V našem sortimentu najdete výrobky, jejichž doručení relizuje samotný výrobce (např. výrobky do Ticaa nebo I'COO). Jejich doručení trvá déle než naše standardní doručení. Takové doručení můžet trvat

14 - 21 pracovních dnů.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: axi Sand - a vodní hrací kuchyňka růžová, medium
4.5
2 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 1
 
4 hvězdičky
| 1
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Užitečná česká hodnocení:

Další hodnocení

Užitečná zahraniční hodnocení:

Více mezinárodních hodnocení
Načítání...

Naše nejprodávanější

axi Sand - a vodní hrací kuchyňka růžová, medium
axi Sand - a vodní hrací kuchyňka růžová, medium
4.072 Kč
3.466 Kč