AXKID Connect Pad Black
-54%
MOC¹
2.499 Kč
Cena
1.139 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.360 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A304653

EAN: 7350057584347

AXKID Connect Pad Black
Tento text je přeložen automaticky.
Kompatibilní se všemi autosedačkami a dětskými nosítky, použitelná od 2 kg.

AXKID Connect je velmi tenká bezpečnostní podložka, kterou umístíte do autosedačky svého dítěte. Podložka s integrovaným senzorem nabízí vašemu dítěti větší bezpečnost a Comfort .

Chceme vás jako rodiče podpořit tím nejlepším možným příslušenstvím pro vaše dítě, aby bylo v autosedačce ještě bezpečnější. Po připojení podložky AXKID Connect Pad k aplikaci na webu Smartphone obdržíte upozornění, pokud by pro dítě mohlo být cokoli nebezpečné.

Stránka AXKID Connect vás také informuje o tom, kdy je čas, abyste si s dítětem udělali přestávku. Budete také upozorněni na nutnost nastavení teploty v interiéru vozu a po vystoupení z vozu budete upozorněni, že je vaše dítě stále v autosedačce.

AXKID board Connect je vhodný pro všechny typy dětských nosítek, autosedaček a sedaček dostupných na trhu. Začněte stažením aplikace Connect a její instalací na . Při instalaci a připojování k podložce postupujte krok za krokem podle pokynů. AXKID aden Smartphone

K webové stránce Smartphone můžete připojit více dětských autosedaček a k podložce můžete připojit až dvě autosedačky Smartphone na jedno auto. Zařízení využívá nízkofrekvenční 2,4-2,5 GHz frekvenci Bluetooth. Je certifikován pro použití bez nebezpečí záření.

Technické detaily:
 • Životnost baterie: Přibližně 6 až 12 měsíců
 • Typ baterie: dobíjecí lithium-polymerová baterie
 • Kompatibilní se systémy iOS a Android Smartphone s
 • Rozměry (šířka x výška x délka): 24 x 1,5 x 18 cm
 • Bluetooth: 2,4 - 2,5 GHz
 • Kompatibilní s: Dětské autosedačky, autosedačky a podsedáky
 • Čištění: Snímatelný potah lze prát na 30 °C.
 • Nabíjení: USB-C, bez nabíjení, když dítě sedí na podložce (Bluetooth SIG)
 • Vodotěsnost: IP 42
 • Použitelné/detekovatelné: Od 2 kg+
 • Jazyk: Jazyk se nastavuje automaticky podle specifikací operačního systému Smartphone .

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

AXKID Connect Pad Black
AXKID Connect Pad Black
MOC¹ 2.499 Kč
1.139 Kč