Axkid Minikid 2.0 2019 grey
Varianta:
 • Axkid Minikid 2.0 2019 grey
 • Axkid Minikid 2.0 2018 black
 • Axkid Minikid 2.0 2019 green
 • Axkid Minikid 2.0 2019 Petrol
 • Axkid Minikid 2.0 2019 pink

MOC¹
10.349 Kč
Cena
8.988 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.361 Kč-13%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A241886

EAN: 7350057582367

Axkid Minikid 2.0 2019 grey
Nová autosedačka Minikid 2.0 se používá od 0 do 25 kg (do cca 125 cm, 6 let) a od několika nezávislých zkušebních institutů získala vynikající hodnocení. Instaluje se ve vozidle v proti směru jízdy pomocí 3bodového pásu.

Při instalaci v opačném směru jízdy je dítě lépe chráněno proti čelnímu nárazu. Pravděpodobnost utrpení zranění dítěte klesá o 80 % a riziko úmrtí při dopravní nehodě je sníženo o 90-95 %.

Minikid je vybavena inovativní ochranou proti bočnímu nárazu ASIP (Axkid Side Impact Protection). Ta byla vyvinuta ve spolupráci s uznávaným institutem v Německu a nabízí Vašemu dítětu tu nejlepší možnou ochranu v případě bočního nárazu. ASIP se používá na straně autosedačky, která je blíže u dveří. V případě použití uprostřed zadní sedačky se ASIP nepoužívá.

Opěrná noha byla vylepšena a je možné ji prodloužit jen jedním tlačítkem, které je ze strany snadno přístupné. Podobně byly přepracovány i spony pásů, které drží nyní tenčí pásy na místě.

Potah byl vylepšen, aby bylo usnadněno jeho navlékaní a sundavání. Údržba a praní je tak snazší. Opěrka hlavy má šiřší polstrování a je pohodlnější - pro optimální pohodlí Vašeho dítěte během spánku.

Jedinečný znak opěrky hlavy s brzdou a 5bodovým pásem, které se při natažení automaticky přizpůsobí výšce dítěte, byl zachován.

Samonapínací pásy usnadňují instalaci autosedačky do vozidla. Nastavitelná opěrná noha na přední straně autosedačky umožní - dle věku a velikosti dítěte - použít pět různých pozic sklonu. Pokud je třeba ještě větší náklon, je klínek k vypodložení dobrým doplňkem.

Axkid Minikid je vždy dodáván s novorozeneckou vložkou v černé barvě, aby byla miminka lépe podpořena. Axkid Minikid 0-25 kg nenahrazuje vajíčko! Od narození doporučujeme používat autosedačku typu vajíčka, neboť je pro miminka vhodnější. Když miminko z vajíčka vyroste, je Axkid Minikid vhodnou volbou, protože umožňuje jízdu v opačném směru po dlouhou dobu.

Integrovaný pětibodový bezpečnostní pás a inovativní opěrka hlavy, která se automaticky přizpůsobí na správnou výšku. Jedinečné, samonapínací pásy se postarají o stabilní montáž jednoduchým pohybem sedačky. Široké bočnice a ochrana proti bočnímu nárazu ASIP se postarají o pohodlí a ochranu. Extra dlouhá opěrná noha umožní instalaci i ve vozidlech s vysokými sedačkami.

Další detaily o výrobku:
 • Obsah dodávky: Minikid 2.0 a Axkid napínací pásy a novorozenecká vložka
 • Schválena od 0 kg
 • Pás a opěrka hlavy jsou libovolně nastavitelné
 • Přednosti: 7 pevně nastavitelných pozic opěrky hlavy, polstrování ramen/potah s druhy a zipem ke snadnému sejmutí
 • Instalace výhradně v opačném směru jízdy
 • Upevnění pomocí 3bodového pásu
 • Potah pratelný na 30°C
 • Může být nastavena do 5 poloh na sezení, popř. ležení
 • Velká, pohodlná a polstrovaná autosedačka
Upozornění: Autosedačku nikdy nepoužívejte na sedadle s aktivním airbagem.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Axkid Minikid 2.0 2019 grey
Průměrné hodnocení výrobku:
15 hodnocení
 
10
 
4
 
0
 
1
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
 • 100% nezávisle
 • Zcela transparentně
 • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze
Ukázat všechna zákaznická hodnocení.

Naše nejprodávanější

Axkid Minikid 2.0 2019 grey
MOC¹ 10.349 Kč
8.988 Kč