AXKID Modukid Infant i-Size 2019 Black

AXKID Modukid Infant i-Size 2019 Black


 • AXKID Modukid Infant i-Size 2019 Rose
 • AXKID Modukid Infant i-Size 2019 Petrol
 • AXKID Modukid Infant i-Size 2019 Red

MOC¹
5.190 Kč
Cena
5.034 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
156 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A267743

EAN: 7350057582480

AXKID Modukid Infant i-Size 2019 Black
Ideální pro každý den.
Kojenecká autosedačka Axkid Modukid je povolena pro novorozence od 40 do 75 cm a do hmotnosti max. 13 kg. S hmotností pouhých 3,7 kg patří autosedačka v současnosti k nejlehčím na trhu. Je součástí systému dětských autosedaček a ideální je připevnit ji k základně Axkid Modukid Base. Když vaše dítě povyroste a již se nevejde do autosedačky Axkid Modukid, můžete i nadále používat stejnou základnu a snadno přejít na naši další autosedačku Axkid Modukid. Tato je vhodná pro děti až do věku přibližně 4 let. Kojeneckou autosedačku Axkid Modukid lze připevnit na kočárek Axkid Life, ale je kompatibilní s 90 % kočárků. Pouhým kliknutím můžete dětskou sedačku připevnit nebo uvolnit a vaše dítě může nadále spát - ideální řešení pro rodiny s dětmi, které chtějí pro své děti maximální bezpečnost a pohodlí.

6 poloh nastavení základny Axkid Modukid zajišťuje, že se vaše dítě bude cítit pohodlně v každém věku. Můžete si vybrat mezi prostorově úsporným zařízením pro menší děti nebo sestavou s větším prostorem pro nohy pro větší děti, což umožňuje delší dobu užívání proti směru jízdy. Systém dětské sedačky je vhodný do velkých i menších aut. Držák Isofix má 4-cestná nastavitelná zajišťovací ramena, která zajišťují stabilní a bezpečné ukotvení dětské sedačky v autě. Držák Isofix je vybaven barevnými indikátory a akustickým bezpečnostním systémem pro opěrnou nohu, který vám sdělí, zda je sedadlo správně instalováno. Kojenecká autosedačka Axkid Modukid má tři nastavitelné polohy opěrky hlavy a vnitřního pásu. Popruh lze utáhnout jednou rukou a snadno uvolnit stisknutím tlačítka spony. Pro větší bezpečnost a pohodlí jsou odnímatelné podložky na opěrce hlavy a sedák z paměťové pěny, měkké ramenní opěrky a vestavěný ventilační systém. Axkid Modukid Infant je také vybaven ochranou proti bočním nárazům ASIP (Axkid Side Impact Protection), takže vaše dítě je na cestách vždy v bezpečí. Dětskou sedačku Axkid Modukid je také možné nainstalovat bez základny pomocí tříbodového bezpečnostního pásu.

Jedna z nejlehčích dětských autosedaček i-Size
Axkid Modukid Infant lze snadno a rychle nainstalovat ve dvou krocích. Držák Isofix je vybaven barevnými indikátory a akustickým bezpečnostním systémem pro opěrnou nohu, která vám sdělí, zda je sedadlo správně instalováno.

Další detaily o výrobku:
 • Součást systému dětských sedaček od 0-4 let
 • Jedna z nejlehčích dětských autosedaček i-Size
 • Snadná a rychlá instalace jen ve dvou krocích
 • Bezpečnostní indikátory ukazují
 • Dodatečné bezpečnostní polstrování opěrky hlavy
 • Včetně 3 vyjímatelných vnitřních polštářů
 • Umístění v autě šetří prostor
 • Systém odvětrání pro maximální pohodlí
 • Ochrana proti bočním nárazům ASIP pro extra bezpečí
 • Kompatibilní s 90% všech modelů kočárků
 • 3 polohy pro nastavení výšky popruhu, až vaše dítě povyroste
Technické detaily:
 • Hmotnost s autosedačkou: 3,7 kg
 • Rozměry (š x v x h): 43 x 54 x 65 cm
 • Montáž: Upevnění na tříbodový popruh
 • Isofix: pouze se základnou Axkid Modukid Base, která je k dispozici zvlášť.
Základna Axkid Modukid není součástí dodávky.

Příslušenství

Cena
4.525 Kč
Cena
993 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější

AXKID Modukid Infant i-Size 2019 Black
MOC¹ 5.190 Kč
5.034 Kč