AXKID One Tar Black 2020AXKID One Tar Black 2020
Varianta:
 • AXKID One Tar Black 2020
 • AXKID One Granite Melange
 • AXKID One Brick Melange Beige
 • AXKID One Brick Tile Melange Red

Cena
17.999 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A297159

EAN: 7350057584590

AXKID One Tar Black 2020
Tento text je přeložen automaticky.
Pro děti od 61 do 125 cm od 0 do 7 let do 23 kg

Snadné ovládání
Nová posuvná sedačka s designem Slide usnadňuje vám i vašim dítě sedět pohodlně.

Inovativní lehká konstrukce- Design
Váží o 30% méně než jiná autosedačka na trhu a je vyrobena z méně plastu. Zaručená rychlá a bezpečná instalace
Jednoduše klikněte na AXKID One do háčků Isofix vašeho vozidla, rozložte opěrnou nohu a uvolněte zámek otáčení a máte hotovo!

Nejbezpečnější
AXKID stanoví nový standard pro bezpečnost autosedaček. Je to jediné sedadlo Isofix směřující dozadu na světě se schválením i-Size od 61 cm do 125 cm / 23 kg. To znamená, že vaše dítě může jezdit dozadu až o 3 roky déle než u stávajících sedadel Isofix na trhu. Jízda proti směru jízdy je až 5krát bezpečnější pro děti do 6 až 7 let.

Silný a lehký Navrhněte inovaci ze Švédska
AXKID One byl postaven s novým a inovativním designem, vyrobeným z hliníku a tvrzené oceli, který tvoří lehký bezpečnostní rám, který funguje jako ochranný kokon. Samotné sedadlo je vyrobeno z materiálů pohlcujících nárazy, aby se minimalizovaly nárazové síly během nehody. Přidali jsme také ventilační otvory v sedadle, aby se vaše dítě během horkých letních měsíců ochladilo. Celá sedačka váží méně než 10 kg, takže starší a těžší děti s hmotností do 23 kg a do 7 let mohou jezdit v opačném směru.

Nejlepší nohy na trhu
AXKID One je namontován na kolejnicích, takže sedadlo lze pohybovat jednou rukou dopředu a dozadu, takže nastavení nohy je hračkou. Pro starší děti slouží bezpečnostní rám jako držadlo, takže se mohou snadno dostat dovnitř a ven ze sedadla. Děti cestují pohodlně až do 7 let nebo do 125 cm a nadměrná stabilizační tyč Design poskytuje ve srovnání s ostatními sedadly na trhu ještě větší prostor pro nohy. Díky upevnění na kolejnici je snadné poskytnout cestujícímu na předním sedadle v případě potřeby více prostoru, aniž by bylo nutné sedadlo z vozidla vyjmout. Jednoduše posuňte sedadlo směrem k zadnímu sedadlu. Žádné jiné sedadlo na trhu nemá tyto funkce.

Rychlá a bezpečná instalace za 30 sekund
AXKID One má 6 samodůvodných instalačních kroků a samočinně se dotahující rolovací lištu s integrované zvukové varování, které vám ukáže, zda je sedadlo v optimální poloze. V kombinaci s konektory Isofix a lehkou konstrukcí, která usnadňuje manipulaci, zaručujeme, že můžete sedadlo nainstalovat za méně než 30 sekund.

Komfort od 0 do 7 let
AXKID Jeden je vybaven systémem Sleepwell, který umožňuje nastavení úhlu sedadla na 42 stupňů. To znamená, že AXKID One lze během několika prvních měsíců naklonit, aby fungoval jako autosedačka s polštářem One + (One + prodává se samostatně). Flexibilní polohy sklopení umožňují maximální pohodlí při cestování. detaily:
 • Hmotnost: 10 kg
 • Opěrka hlavy nastavitelná ve 12 krocích
 • Poloha sedadla v úhlu náklonu, plynule variabilní od 20 do 40 stupňů
 • Délka podpěrné nohy: od 26 do 52 cm
 • Hloubka sedadla: 32 cm
 • Použitelné od 6 měsíců do 7 let
 • Od 61 do 125 cm / maximálně 23 kg
 • Rozměry (šířka x výška x délka): 44 x 76 x 54 cm
 • Kryt lze prát při 30 ° C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější

AXKID One Tar Black 2020
AXKID One Tar Black 2020
17.999 Kč