Jarní překvapení
Jarní překvapení
Vyberte si
kupón
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
AXKID připevňovací očka, černá
Cena 153 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A199616

AXKID připevňovací očka, černá
Připevnňovací očka k pásům.

Tato očka mohou být připevněna na kolejnice předního sedadla. Pak mohou být napínací pásy autosedačky instalované v proti směru jízdy přímo připevněny. K tomu je nutné uvolnit šroubky kolejnic předního sedadla, očka se přiloží a šroubky opět utáhnout. (Doporučujeme instalaci v servisu.) Pokud chcete poutka použít, nejsou nutné další pásy pro jiné auto, ale postačí pár dalších oček.. Možné použít také k připevnění napínacích pásů jiných sedaček s napínacími pásy. Z důvodu rozdílných konstrukcí není záruka, že budou očka pasovat do auta. Nutné je vyzkoušení. Dodávka obsahuje 2 poutka.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

AXKID připevňovací očka, černá
153 Kč
Top značky