B kids® by Infantino Nastavitelné nosítko Upscale

B kids® by Infantino Nastavitelné nosítko Upscale


Cena
1.463 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A246184

EAN: 3021105053354

B kids® by Infantino Nastavitelné nosítko Upscale
Na rozhraní módy a funkčnosti nabízí toto deluxe nosítko měkké polstrování, strukturovanou opěrku hlavy a individuálně nastavitelné sezení pro děti se čtyřmi možnosti nošení. Používejte počáteční polohu směrem vpřed, aby byla kojencům nabídnuta ergonomická opora. Když Vaše dítě roste, roztáhněte nosítko, aby byla podpořena přirozeně zakulacená záda miminka. Miminka, která udrží hlavičku, je možné nosit směrem ven a menší děti si užijí nošení na zádech. Polstrované ramenní popruhy a podporující bederní pás rovnoměrně rozdělují váhu miminka pro dlouhodobé pohodlí. Měkkou, prošívanou látku je možné prát v pračce.

Další detaily o výrobku:
  • 4 možnosti nošení: směrem vpřed, vzad nebo jako batoh
  • Pro děti od 3,6 do 18,14 kg
  • Pevná, nastavitelná opěrka hlavy
  • Extra polstrované ramenní popruhy
  • Široký bederní pás, který rozděluje váhu
  • Měkká, prošívaná látka, možné prát v pračce
  • Nastavitelné sezení podpoří nožičky novorozenců i menších dětí

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

B kids® by Infantino Nastavitelné nosítko Upscale
1.463 Kč