B kids® by Infantino Nosítko Go Forward

B kids® by Infantino Nosítko Go Forward


Cena
1.888 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A246193

B kids® by Infantino Nosítko Go Forward
Nosítko Go Forward nabízí pohodlí a 4 ergonomické pozice nošení. Snadné k použití a navíc v krásném designu! Možnosti nošení: Face-to-face pro novorozence, pro větší děti pozice face-out a jako batoh na zádech. Chytře vyřešené nosítko se přizpůsobí potřebám rostoucích dětí. Nosítko je možné nastavit pro novorozence a podporuje pozici zakulacených zad. Když Vaše dítě roste, můžete nosítko prodloužit, aby byla dítěti stále nabídnuta potřebná opora. Pro ukrytí hlavičky vytáhněte díl z bederního pásu. Ergnonomický design podporuje záda i boky miminka do perfektní ''M'' pozice, která podporuje nožičky. Pohodlný materiál a široký bederní pás uleví rodiči při nošení.

Další detaily o výrobku:
  • Pro děti od 3,6 do 18,1 kg
  • Přirozené, ergonomické sezení v každé pozici
  • Snadné ovládání
  • Pás postačí od 26 do 60 palců
  • Extra polstrované ramenní popruhy
  • Podporující bederní pás rozděluje váhu
  • Včetně odnímatelného silikonového kroužku na kousání a měkké kapuce

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

B kids® by Infantino Nosítko Go Forward
1.888 Kč
Top značky