57 osob(y)
si prohlížejí tento výrobek denně.
B kids® by Infantino Nosítko Zip Travel

B kids® by Infantino Nosítko Zip Travel


Cena 968 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A246110

B kids® by Infantino Nosítko Zip Travel
Perfektní pro výlety do parku, na rodinné dovolené a další!

Toto nosítko je připraveno vždy, když ho potřebujete. Když není potřeba, je možné ho složit do tašky na zip. Noste ho jako nosítko, tašku přes rameno nebo uložte do přebalovací tašky.
Zip je plně vybavené nosítko s polstrovanými ramenními popruhy a širokým bederním pásem. Šiřoká, ergonomická plocha na sezení podporuje miminko a umožní přirozeně zakulacená záda pro bezpečné a pohodlné nošení.

Další detaily o výrobku:
  • Noste své dítě od 5,4 do 18,1 kg
  • Nosítko je možné složit do bederního pásu
  • Snadné složit nebo vybalit během několika vteřin
  • Ergonomický tvar umožní přirozenou pozici miminka
  • 2v1 pozice pro pohodlí miminka
  • Pro příjemné výlety

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

B kids® by Infantino Nosítko Zip Travel
968 Kč
Top značky