Naše alternativa k vyprodanému výrobku

b right spustí ™ Mazací hadřík s kousacími prvky, slon
Momentálně vyprodáno

b right spustí ™ Mazací hadřík s kousacími prvky, slon


Varianta:

Cena
248 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A283451

EAN: 074451123472

b right spustí ™ Mazací hadřík s kousacími prvky, slon
Tento text je přeložen automaticky.
Ať už na cestování nebo jen na usínání v postýlce: tato plyšová hračka je vždy dobrým přítelem, zejména v době, kdy zuby začnou růst. S nohama vyrobenými z gumy a jiných sametově měkkých materiálů je slon skvělým způsobem, jak vaše dítě objeví nové zuby. Ať už se chcete mazlit nebo kousat, je mazlení slon značky B right s Starts skvělou hračkou pro děti, které jsou ve věku zubů a chtějí se přitulit k spolehlivému příteli.

produkt podrobnosti:
  • rozměry: 26,7 x 21,6 x 7,4 cm
  • Obsah: Mazlivá hračka s kroužekem na zuby - Slon
  • Věk: od narození

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější