Naše alternativa k vyprodanému výrobku

b right start ™ - Taggies Neutral Prop Mat
Momentálně vyprodáno

b right start ™ - Taggies Neutral Prop Mat


Cena
1.246 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A228703

EAN: 074451108417

b right start ™ - Taggies Neutral Prop Mat
Tento text je přeložen automaticky.
Perfektní plyšový kámoš, který se uklidňuje a mazlí v náchylné poloze nebo při hraní na podlaze. Tato dětská přikrývka je ideální pro menší místnosti a má vše, co dítě potřebuje, aby si mohlo pohodlně hrát. Je vybaven saténovými smyčkami taggies, takže dítě může objevit svůj pocit doteku a také uklidnit. Kojenci mohou také prozkoumat vzpěrné zvuky, zrcátko bezpečné pro děti, chrastítko, kroužek na zuby a další hračky. Sladký podpůrný polštář poskytuje další podporu pro měsíce jako novorozence. A protože je přikrývka omyvatelná v pračce, můžete vždy udržovat dětský prostor čistý a svěží.

Podrobnosti:
  • rozměry: 12,7 x 82, 5 x 91,4 cm
  • Obsah: 1 hrací přikrývka se saténovými luky Taggies
  • Se zrcátkem bezpečným pro děti
  • S chrastítkem, kousnutým prstenem a podpůrným polštářem
  • Věk: od 0 měsíců
úcta
Používejte pouze pod přímým dohledem dospělých.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější