Sleva ke Dni otců
Sleva ke Dni otců
Sleva
až 1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Baby Annabell Slavnostní den - sada oblečků a doplňků

Baby Annabell Slavnostní den - sada oblečků a doplňků


Cena
786 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A251004

Baby Annabell Slavnostní den - sada oblečků a doplňků
Dnes princeznou, zítra vílou, pozítří...? Převleky jsou super - nejen na karneval, ale také na večírcích nebo při zvláštních příležitostech. V truhlici s kostýmy panenky Baby Annabell® se nachází 16 kousků ke kombinování. Základním kusem jsou růžové dupačky, přes které se oblékají kostýmy. Přes ně se oblékne tutu sukně, princeznovské šaty, šaty pro vílu nebo plášť. Ještě křidélka na záda, korunku (princeznovskou nebo narozeninovou) na hlavu, masku (kočku nebo ovečku) na oči a kouzelnickou hůlku (růže, kočka nebo hvězdička) do ruky. Nakonec ještě elegantní šerpu a řetízek kolem krku. Vytvořila Daniela Katzenberger.

 • Originální oblečení / doplňky pro panenku Baby Annabell®
 • Kvalitní doplněk pro hraní plné fantazie.
 • Baby Annabell® souprava kostýmů s 16 kousky

 • Podrobnosti:
  • Pro panenky do ca. 46 cm
  • Věk: od 3 let

  Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


  Naše nejprodávanější

  Baby Annabell Slavnostní den - sada oblečků a doplňků
  786 Kč
  Top značky