Baby Dan Dětská ohrádka Babydan Square playpen černá+matrace

Baby Dan Dětská ohrádka Babydan Square playpen černá+matrace


  • Baby Dan Dětská ohrádka Babydan Square playpen bílá+matrace

Cena
3.828 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A245245

Baby Dan Dětská ohrádka Babydan Square playpen černá+matrace
Ohrádka Square je novinkou v originálním systému Flex od Baby Dan. Ohrádka má mimořádně široké dveře, které rodičům usnadňují zvedání dítěte, aniž by se ohýbali a zatěžovali záda. Square se snadno sestaví a rozebírá a zabírá málo místa.

Neutrální hrací podložka se veselými obrzky přináší zábavu a vzbudí zájem dítěte - a může být použita i bez ohrádky. Pokud už není ohrádka nutná, lze ji jednoduše přeměnit na super praktickou ochrannou mříž pro široké dveře, krby apod. Nástěnné kování je k dispozici samostatně.

Ohrádka splňuje nejnovější evropskou bezpečnostní normu EN12227: 2010 pro ohrádky a hrací podložka je certifikována společností Oeko-Tex 100.

Další detaily o výrobku:
  • Vntřní rozměry: 70 x 102 cm
  • Vyvinuto a vyrobeno v Dánsku

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Baby Dan Dětská ohrádka Babydan Square playpen černá+matrace
3.828 Kč
Top značky