baby einstein ™ B pravý Bold Rattle & Opatřit zuby

baby einstein ™ B pravý Bold Rattle & Opatřit zuby


Cena
261 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A281989

EAN: 074451114166

baby einstein ™ B pravý Bold Rattle & Opatřit zuby
Tento text je přeložen automaticky.
Děti milují chytit předměty ve své vizuální oblasti, chápat je a držet je. Zatímco se jejich malé oči stále vyvíjejí, mohou nejlépe rozeznat vzory se silnými kontrasty. Tato chrastítko s kroužekem na zuby se skládá z černé, bílé a světlé barvy, aby se zlepšilo vidění a zaostření vašeho dítěte. Rukojeť je snadno uchopitelná, aby ji dítě mohlo dobře držet a prozkoumalo všechny funkce, které hračka nabízí.

Podrobnosti:
  • Rachot s ozubeným kroužkem
  • rozměry: 16 x 7 x 4,5 cm
  • Věk: od narození

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

baby einstein ™ B pravý Bold Rattle & Opatřit zuby
261 Kč