baby einstein™ - Baby Neptune Ocean Orchestra™

baby einstein™ - Baby Neptune Ocean Orchestra™


MOC¹
987 Kč
Cena
898 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
89 Kč (9%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A193789

baby einstein™ - Baby Neptune Ocean Orchestra™
S hračkou baby einstein™ - Baby Neptune Ocean Orchestra™ můžou děti snadno komponovat vlastní melodie.

Tato hudební hračka s rybkou Nemo a dvěma různými režimy je ideální pro miminka a malé děti. Stisknutím tlačítka v symfonickém režimu uslyšíte zvuky bubnu, harfy, klavíru, violoncella nebo xylofonu. V režimu Skladatel mohou děti stisknutím tlačítka přidat nebo odebrat další nástroje. Pokud si bude Vaše dítě chtít poslechnout úplnou symfonii, může na hračce spusit osm klasických melodií. Pro větší zábavu se tlačítka při přehrávání odpovídajících nástrojů rozsvítí.

Podrobnosti:
  • Obsah: Hudební želva
  • Tři potřebné baterie AA nejsou součástí balení.
  • Věk: od 6 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

baby einstein™ - Baby Neptune Ocean Orchestra™
MOC¹ 987 Kč
898 Kč
Top značky