baby einstein ™ Hrací přikrývka s příďem Mořská zvířata

baby einstein ™ Hrací přikrývka s příďem Mořská zvířata


Cena
2.195 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A283525

EAN: 074451117440

baby einstein ™ Hrací přikrývka s příďem Mořská zvířata
Tento text je přeložen automaticky.
Na této herní podložce s hracím listem vaše dítě objeví podvodní svět a naváže nové přátele s tropickými rybami, mazlivým polštářem mořského koníka nebo chrastítkem S dětským ropucha. Zážitek z vzrušujících dobrodružství je zaručen díky sedmi hračkám, které visí na herním oblouku a jsou odnímatelné. Vaše dítě bude ráda oslovit různé tvary a motivy z různých materiálů. Veselá hudba a živá světla stimulují zvědavost ještě více. Měkká podložka s lukem na hraní je omyvatelná, takže oblíbenou hračku svého dítěte můžete používat po dlouhou dobu.

Detaily produktu:
  • Rozměry: 81,28 x 81,28 x 43,18 cm
  • Obsah: hra Aktivita mat - mořská zvířata
  • Věk: od narození

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

baby einstein ™ Hrací přikrývka s příďem Mořská zvířata
2.195 Kč